Tuesday, May 22, 2012
nl-NLen-US

Gifkikkerportaal forum

Noord Nederland kikkerschuw..
Last Post 15 Nov 2011 23:36:29 by Arjen Witteveen. 7 Replies.
AddThis - Bookmarking and Sharing Button Printer Friendly
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Sort:
PrevPrev NextNext
You are not authorized to post a reply.
Author Messages Informative
Arjen Witteveen
ArjenW

Send Private Message
Bolsward(Frl)

Posts:68

Avatar
--
15 Nov 2011 00:25:47

Beste mensen,

Ik zit altijd vol met ideeën en die moet ik regelmatig kwijt.

Nu zit ik met het volgende: Ik merk aan veel mensen/marktplaats aanbiedingen/aantal reptielenwinkels en aan het DN dat de gifkikkerhobby nauwelijks leeft in het noorden van NL.

Dit vind ik persoonlijk jammer, want ik mag graag mensen ontmoeten die dezelfde hobby uitoefenen. En om elke keer 150km + te rijden word een beetje te gek. Ritje Middelburg was leuk, maar moet leuk blijven.

Ik doe een HBO marketing opleiding en denk altijd in kansen.

Nu is mijn doel: De gifkikkerhobby bekender maken in het noorden van Nederland.

Dit is niet alleen uit eigen belang, maar een uitdaging om mensen kennis te laten maken met iets nieuws. Het idee is zeker nog pril en ben bezig dit uit te werken.

Hoe kijken jullie hier tegen aan en hebben jullie tips?
Is het niks, zeg het me dan ook, dan kan dit idee de prullenbak in. Moest het gewoon kwijt zodat ik orde in me kop heb .

Greetz Arjen

Raymond Kuijf
RaymondK
Moderator & Redactie
Send Private Message

Dn Lid
Posts:1870

Avatar
--
15 Nov 2011 07:50:02
Ik denk niet dat de huidige economische situatie en onzekerheid enorm veel plaats biedt voor de start van een dergelijke hobby. Het is een redelijke investering en dan heb je ook nog het onderhouden ervan.
Het is ook maar net waar je naar op zoek bent en hoe bekend je met de hobby bent, wat bepaalt hoever je wilt/moet rijden.

Daarbij is niet iedereen actief op internet en zijn er best mensen die niet zitten te wachten op bezoek aan huis en daarom direct aan handelaren verkopen.
wouter van der Veen
wouter-

Send Private Message


Posts:99

Avatar
--
15 Nov 2011 10:12:25
Vergeet ook niet dat noord Nederland (meestal) minder mensen heeft per vierkante kilometer. Dus begin je een winkel/vestiging dan heb je minder potentiële in de directe buurt dan bijvoorbeeld in of vlakbij de randstad.
Peter de Jong
peter
Moderator
Redactie
Send Private Message
Vlaardingen
Dn Lid
Posts:3873

Avatar
--
15 Nov 2011 13:06:41
is een werkgroep niets? zoals ze in limburg begonnen zijn!

met lezingen 1 keer in de maand oid?

zou eens bij hun informeren.
Arjen Witteveen
ArjenW

Send Private Message
Bolsward(Frl)

Posts:68

Avatar
--
15 Nov 2011 16:33:54
Het is niet gelijk mijn intentie om mensen over te halen een kikkerbak aan te schaffen. Wat Peter zegt komt al in de buurt van mijn idee. Zoals je met nieuwe Whiskeys of wijnen doet, je benaderd experts/aanbieders en potentiele klanten en verzorgd een proeverij. Nu benader je reptielenzaken/ervaren hobbyisten en mensen die wel benieuwd zijn naar deze aparte maar toch wel leuk lijkende hobby.

Ook wil ik kijken of ik dit kan samen linken op een algemeen platform (site dus), want als je nu zoekt naar reptielen of gifkikkers krijg je allemaal losse kliekjes. Zoals ik al zei, het staat in de kinderschoenen maar ben flink aan het brainstormen. Daarom deze discussie ook, niks is fout. Uiteindelijk is het in belang van ons allemaal. Mensen worden voorzien van juiste informatie, wat de kikkers alleen maar ten goede komt en we hebben een economie impuls.

Groet Arjen
ingel baaijens
ingel

Send Private Message
Arnemuiden/middelburg
Dn Lid
Posts:354

Avatar
--
15 Nov 2011 18:07:20
hey,

wat slim is is meschien bij een hobby beurs gaan staan met informatie, foldertjes en een verwarmde showbak die makkelijk te vervoeren is,
zo laat je de hobby zien bij mensen die normaal er nooit naar zouden kijken en vinden en vaak wel leuk,
het is een tip maar ik weet zeker dat je veel leuke reacties zult krijgen en mensen met serieuse belangstelling

christiaan macco
madman

Send Private Message
Heerlen
Dn Lid
Posts:1519

Avatar
--
15 Nov 2011 18:26:19
De werkgroep hier in het zuiden gaat nu lekker, we proberen nu elke 3 a 4 maanden een lezing te geven, de eerste bijeenkomst was hoofdzakelijk wat mensen die elkaar reeds konden. Nu de 2de lezing is geweest is het drukker, vorige keer waren we met 25 man/vrouw. Wat reclame gemaakt op het forum en via een paar zaken in de buurt en het liep al snel storm. we zijn benieuwd wat er nu de 3de keer gaat komen ( begin februari is de planning).
Arjen Witteveen
ArjenW

Send Private Message
Bolsward(Frl)

Posts:68

Avatar
--
15 Nov 2011 23:36:29
Precies, dat zijn ideeen die uitvoerbaar zijn. Mensen verbazen en verrassen is al genoeg, die vertellen dat door. Ik zit op het NHL in Leeuwarden, wat goed is voor 10 000 studenten. Menig weet al van mijn aparte hobby en niet omdat ik er stoer mee doe, of mee wil opvallen, nee puur door mijn passie die ik er voor gekregen heb.

Wat ik eerst nog wel moet doen, is nog meer lezen lezen lezen, kennis op doen. Ook is het de bedoeling om zo snel mogelijk DN lid te worden zodat ik meer fysiek materiaal voor mezelf heb en voor anderen. Ben ook een netwerk aan het leggen met hobbyisten in de buurt. Iemand bekend met de naam Marcel Vlaanderen? Schijnt enorm veel gedaan te hebben met onze kikkertjes.

Word vervolgd
You are not authorized to post a reply. �Ga naar boven

Private Messages            

Minimize
You must be logged in to use this module.

Evenementen agenda

Minimize
     
28/05/12
10:00
Opendag Rana
28/05/12
11:00
Reptilica Spijkenisse
17/06/12
11:00
Reptilica Helmond
08/07/12
11:00
Reptilica Alkmaar
22/07/12
11:00
Reptilica Geleen

Active forums

Minimize

De Laatste onderwerpen modules (vraag, aanbod en weblogs) zijn verhuist naar Laatste onderwerpen

Copyright 2002-2008 Gifkikkerportaal