Een paar weken geleden heb ik in Parque Nacional Henri Pittier in het noorden van Venezuela (ten oosten van Caracas) een mannophryne soort gevonden waarvan ik de naam niet precies weet.
Volgens het boek "Threatend amphians of the World" (overigens een aanrader) leeft in dit gebied de Mannophryne neblina. Uit de tekst blijkt dat deze soort volgens het boek al 50 jaar niet meer gesignaleerd is. De vindplek van mij komt over een met de vindplek in de beschrijving. Een andere mogelijkheid is Mannophryne herminae.
Goede foto's kan ik niet goed vinden of ik twijfel of de naamgeving welke ik bij de foto op het internet zie wel juist is.
Kan iemand mij hier mee helpen
Hoi Mathieu,
Een paar jaar terug heb ik een soortgelijke kikker in Venezuela (vlak onder het meer van Maracaibo) gevonden. De kikker heb ik destijds bestempeld als Mannophyrne collaris
Groet, Vincent
My Links
Webshop aanbieding
Volledige jaargang
4 magazines
20 Euro
De Laatste onderwerpen modules (vraag, aanbod en weblogs) zijn verhuist naar Laatste onderwerpen