Ik heb weer de eer om opnieuw een foto te delen, genomen door Matthijs Kuypers. Ditmaal heeft hij één van mijn A.Hahneli "Tahuyao" prachtig weten vast te leggen!

Ga zeker eens kijken op Matthijs zijn sociale media voor meer van zijn werk en "like'en" die handel! Volgens mij heeft hij deze foto zelfs nog niet gedeeld... Je kan hem vinden op :
http://www.reptiles4all.com/]REPTILES4ALL
https://www.instagram.com/mgkuypers
https://www.flickr.com/photos/reptiles4all
Matthijs heeft ook net zijn boek "COLD INSTINCT" uitgebracht. Een absolute MUST in je collectie. Ik kan nog steeds niet geloven hoe hoog de kwaliteit van het boek en de foto's zijn. Alles is perfect in balans, je voelt en ziet letterlijk hoe hard hier aan gewerkt is.
[url]https://www.indiegogo.com/projects/cold-instinct-stunning-reptiles-and-amphibians#/[/url]
Een beetje reclame maken is toch het minste wat ik kan doen voor hem...
Nog even over de Hahnlei :
Ondertussen is er een jaar gepasseerd sinds deze dieren aan land gekomen zijn en ze hebben nu ook al meerde legsel gehad. Ik heb nog 8 van deze volwassen dieren beschikbaar mocht er interesse in zijn. Ik doneer trouwens per verkocht dier €10 aan DN als steun voor het Ranita Dorada project.
Een kweekverslag van deze dieren kan u terug vinden op dit forum of op https://www.dendroboard.com/forum/ameerega/350758-how-raise-hahneli-tahuyao-eggs-frogs.html
Veel kijk en leesplezier,
Tijl